In deze video voeren scriptiebegeleiders Suus (van Gelukkig Afstuderen) en Mariken (van Frisse Colleges) een gesprek over de veelgemaakte fouten in een scriptie. Fouten die naar voren komen zijn:
- het gebruiken van de ik-vorm in het verslag
- opleidingseisen of scriptiehandleiding niet van te voren bestuderen
- informatie over de onderzoeksmethode in het resultaten hoofdstuk
- te omvangrijk onderwerp kiezen
- de hoofdvraag niet beantwoorden in de conclusie of hoofvraag niet noemen in de samenvatting
- oneindig veel literatuur zoeken of lezen
- uitspraken en stellingen niet onderbouwen met verwijzingen naar bronnen
- interviews afnemen zonder operationalisatie van de kernbegrippen
Word lid van de Scriptie Academie en werk ontspannen en vlot naar je diploma!
Zeg vaarwel tegen stress en aanmodderen – met de Scriptie Academie wordt jouw scriptie-tijd niet alleen haalbaar, maar zelfs leuk.
Wij bieden je alle kennis, inzichten, praktische voorbeelden en antwoorden die je nodig hebt, én een stok achter de deur om je scriptieperiode soepel door te komen.
Geen eindeloos geworstel meer. Jouw scriptie is misschien een groot project, maar met de juiste ondersteuning en slimme strategieën ga je met sprongen vooruit. Laat je helpen om van jouw scriptie een succes te maken!
👉 Klik hier voor meer info en zet die eerste stap! 👈
VOORKOM deze VEELGEMAAKTE fouten in je SCRIPTIE
VOORKOM deze VEELGEMAAKTE fouten in je SCRIPTIE